Pro firmy

Stěhování firem vyžaduje nejen zkušenosti pracovníků poskytujících stěhovací služby, ale také kvalitní vybavení na stěhování včetně vozového parku. Stěhování Urbanský splňuje veškeré nároky na stěhování kanceláří i celých firem libovolného rozsahu. Na základě předchozí objednávky vám poskytneme i stěhovací práce nad rámec běžného stěhování, např. úklid po stěhování, malování po stěhování apod. Našimi klienty z oblasti stěhování firem a kanceláří jsou např. úřady, knihovny, zdravotnická zařízení, průmyslové provozy, tiskárny a mnoho dalších.

Ať už potřebujete přestěhovat kancelář, firmu, sklad, dílnu nebo celou výrobní halu, neváhejte se na nás obrátit s  nezávaznou poptávkou stěhovacích služeb. Zdarma vám vypracujeme individuální cenovou nabídku, na základě které se rozhodnete o realizaci stěhování našimi profesionálními pracovníky.

Stěhování Urbanský pro firmy z celé ČR

Zajistíme stěhování firem v rámci celé ČR, ale pomůžeme vám i v případě, že stěhujete kancelářský nábytek, vybavení dílny nebo výrobní stroje do pobočky v libovolné zemi EU.

Nabízíme tyto stěhovací služby:

  • stěhování firem libovolného rozsahu, samostatných kanceláří, ordinací, průmyslových provozů atd.
  • bezpečnou a šetrnou manipulaci s nábytkem, vybavením firem, průmyslovým vybavením
  • demontáž a následnou montáž rozměrného nábytku, strojů, dílenského vybavení,…
  • balení nábytku do ochranných fólií proti poškození při stěhování
  • stěhování těžkých břemen: serverů, elektro-skříní, tiskařských strojů, CNC strojů, lékařského vybavení, trezorů a dalších specifických předmětů, které vyžadují odbornou a šetrnou manipulaci
  • vypracování podrobného harmonogramu stěhovacích služeb tak, aby stěhování neohrozilo fungování firmy
  • zapůjčení přepravek pro stěhování a zajištění dostatečného počtu krabic na stěhování
  • bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku stěhovacích služeb

Vyklízení dílen, skladů, kanceláří,…

V případě vyklízení firem, dílen, skladů, kanceláří či provozů se na nás můžete také obrátit. Zajistíme přistavení kontejneru, vyklízení veškerého materiálu určeného k likvidaci i odvoz odpadu do sběrného dvora k ekologické likvidaci. Potřebujete-li tyto komerční prostory předat novému majiteli v bezvadném stavu, můžeme se domluvit také na úklidu po vyklízení prostor a malování. Využijete-li pro všechny tyto úkony jednu firmu, ušetříte nejen čas, ale také peníze.

603 258 570 Zavolejte nám nebo napište na mail
605 323 264 info@stehovani-urbansky.cz